Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİ İLE EL ELE OLMAK

21.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Almanyadan
Rüyamda küçük bir bahçedeyim ağacın dalında kesilmiş kocaman şeftali var bende bir Bıçakla şeftaliden bir Parça alıyorum yanımda kimler var hatırlamıyorum onlarda kesip ikram ediyorum sonra sokakta yürüyorum Başıma kep takmışım Yanıma fötr şapkalı bir erkek geliyor elimi tutuyor ayrıldığım eşim mi diye ayakkabılarına bakıyorum evet onun ayakkabıları o diyorum elele yürüyoruz. Ben sıkıştım diyorum şuraya bir yere girelim diyorum o da oralar pis başka yere gidelim diyor elimi bırakıyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bazı sorunlarınız olsa de başkalarına da kendinizi de keyif vermeyi biliyorsunuz. Kendi hayatına şükreden ve sizi de içinde bulunduğunuz duruma şükretmeye telkin eden biri ile yakınlaşacaksınız. Bu kişi size destek olacak. Onda eski eşinize benzer özellikler bulacaksınız. Mesela aynı işi yapıyor olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA