Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİ İLE ÇEKİŞMEK

14.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen LightQueen
Rüyamda gerçek hayatta yaşça benden biraz büyük çok Sevdiğim bi arkadaşımı gördüm.Güya ben bahçeye domatesyeşillik türü seyler ekmişim oda gelip bunlar kötü bunlar kötü diyerek koparmaya başladı.Bende onu uyardım nurşah abla seninle kavga etmek istemem ama lütfen koparma dedim engelleyemedim.Sonra o beni dinlemesinde onu durdurmak için saçını tutup arkaya doğru çektim o ise hiç bir şey yapmadı sadece gülümsedi.Sonra rüyamda güya babam bu olayı duymuş kızım neden böyle yaptın siz kardeş gibiydin
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sizden olgun biri ama gençliğin heyecanını, içinizdeki umutları anlayamıyor. Yüreğinize ektiğiniz sevinci, umudu kopartıp alıyor, belki de yorumları ile sizin coşkunuzu yok ediyodur. İçinizde bir şey ona karşı durmak istiyor ama kıramıyorsunuz. Yürekteki çekişmenin yansımasını görmüşsünüz rüyanızda. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA