Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİRİ İÇİN ÜZÜLMEK

20.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sıla
Merhaba.rüyamda kozmetik mağazasında alışveriş yapıyordum.sonra 20 yaşlarında sarışına yakın kumral ve üzerinde mavi giysili bir erkek mağazadan birşeyler çalarak kaçtı,görevliler arkasından koşacakken vazgeçtiler,sonra hırsız farkedldiğini anlamadığı için magazaya tekrar girdi,o girer girmez görevliler onu hışımla duvara fırlattılar, hırsız düştüğü yerden kafasını benim olduğum yere çevirdi,gözlerinde öyle bir çaresizlik vardıki, sanki hırsızlık yapmaya mecbur ve çaresiz gibi acı acı baktı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya haberci değil ama çok etkilendiğiniz bazı şeylerin nasıl da bilinçaltınızda takılıp kaldığını gösteriyor. İnsanların acılarını anlayan ve empati kurabilen birisiniz. Böyle insanlar genelde ortak bilinçten başkalarının acılarını çekerler ve hissederler. Siz de hissediyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA