Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİR YERDEN ÇIKAMAMAK

25.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tugba can
Mrb kahin hanım rüyamda 6 yaşındaki kızımla beraber bir mekandayım nerde oldugumu tam hatırlamıyorum ama kızımın elinden tutmuşum yürüyorum ordan çıkmak için bakınıyorum etrafa iki sutun görüyorum yanyana arasında boşluk var dışarısı görünüyor iki sutun arasına giriyorum ama bakıyorum çok dar burdan çıkılmaz diyorum.bir evdeyiz bakıyorum içeriye koyun keçi gibi hayvanlar giriyor kızıma diyorum çekil arkasından şimdi çifte atarlar ayaklarıyla diyorum tabi bişey olmuyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sınavı kazanıp kızınızı da kendinizi de daha iyi koşullara kavuşturmayı arzu ediyorsunuz ama bir umutsuzluk var içinizde. Sanki yapamayacakmışsınız gibi geliyor size. Diğer rüyanız da annelik iç güdüleri ve korumacılık ile ilgili. Rüyalar haberci değil ve sınavınızla bir ilgisi yok. Ama bana kalırsa kendinize biraz daha fazla güvenmeniz lazım; başarının birinci koşulu kendine güvendir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA