Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİR ŞEYE SEBEBİYET VERMEK

18.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Varlık
Rüyamda şuan oturduğumuz apartmanın zemin katındaydık ama tek fark evin bahçeye açılan bir kapısı vardı. Ablamla beraber bahçedeyken eve doğru koşmaya başlıyoruz ablam benim önüme geçince sinirleniyorum ve saçını çekip itiyorum. Ablam yere düşüp yuvarlanıyor ve ben eve girip kapıyı sertçe yüzüne kapatıyorum girmesin diye. Ama ablamın yüzü bembeyaz sanki nur inmiş gibi üzerinse güzel bir kıyafet var hava da güzel yere düşmesine rağmen hiç kirlenmemiş ama yerde yatıyo gözünü kırpmadan kapıya dönüp
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bilinçaltınızdaki pişmanlıkların bir yansıması. İyi niyetle ya da şaka olsun diye yaptığınız bazı şeyler daha önce kötü sonuçlara yol açmış olmalı. Zihninizin bir yerinde buna dair pişmanlıklar var. Bazen anılarımız bir nedenle tetiklenir ve bize bunları başka şekillerde rüyamızda görürüz. Bu rüya haberci değil, merak edecek bir şey yok. Hatta bu pişmanlıklar önceki yaşamlarınızdan birine ait bile olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA