Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİR SANATÇININ ÜSTÜN GÜÇLERİNİN OLMASI

01.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kelimeler
Merhaba, Petek Dinçöz bina önündeki bahçede meditasyonda. Dilek dileyip gözlerini açtığında karşısında yarım ay biçimde dizilmiş güzel, kocaman kaplumbağalar var Ninjalar gibi. Dileğinin yanlış tuttuğuna sinirlenen Dinçöz, elini uzatıp değiştirmek isterken onlar taştan,betondanmış gibi parçalanıyor. Neden kızdı, neden kurbağaya dönüştü insanlar ve eskiye dönsün derken parçalandı anlayamadım. Büyülü sözleri yanlış söylemiş sanki ve geriye de dönemiyor.Ben seyirciyim kadına arkadan bakıyorum.Tşk.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Rüya, adı geçen sanatçı ile ilgili olabilir ama bana kalırsa o sadece bir sembol. Bu sanatçı sizin için neyi temsil ediyor düşünün. Mesela güzelliği mi, popülerliği mi yoksa sadece sıradan birini mi? Sıradan birini düşündürüyorsa yaşanacak olay "Petek" isimli biri ile ilgili olabilir mesela. Ya da sadece popülerliği temsil ediyorsa, bu rüyada sosyal çevrenizden popüler birini simgeliyor olabilir. Kaplumbağalar, böyle birinin gözünde büyüttüğü, yücelttiği yaşlı ve saygın insanlardır. Çevresinin böyle insanlardan oluşmasını istemiş. Ancak şimdi pişman. Şimdi çevresindekileri kırıyor ve çok üzüyor. Onlar ne olduğunu anlayamıyor. Aslında belki siz de anlamıyordunuz ama bu rüya bir ipucu veriyor size. Bu kişinin gerçekte, neden böyle kızgın ve agresif olduğunu anlamanızı sağlıyor rüyanız. Kimdir bu kişi; siz bunu biliyor olmalısınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA