Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİR KIZIN EVİNE UÇMAK

22.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen DeathInAir31
Rüyamda altımda bir bulutla uçuyordum ve çok güzel çiçekleri olan bir kızın evine gittim, tanıştım. Karanlık bir odada buldum kendimi çok tanıdık oyuncaklar vardı. Işığı yanan odayı görüyordum ama oraya gitmedim. Sonra altındaki bulutla okula uçmaya başladım yakın bir arkadaşımı alıp metroya gittim metroya girince o kayboldu. Hiç inmediğim bir durakta inip çiçeklinin yanına uçtum. Hastaydı ve bana makarna yapmıştı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ara boyuta çıkmış, yeni ölen bir ruhun hayallerinin içinde girmişsiniz. Sonrasında, düşüncelerinizin nasıl tezahür ettiğini denemiş olmalısınız. Ara boyut hayaller alemidir. Düşünceleriniz anında bir hayal oluşturur ve kendinizi içinde bulursunuz. Karanlık oda da kızın hayalleri. Belli ki çocukluğuna doyamadan ölmüş. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okursanız bu konu hakkında daha geniş bilgi alabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA