Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİR KİŞİYİ İKİ TANE GÖRMEK

11.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Bahar
Oncelikle dun aksam ruyamda gordugum arkadasimin evinde kaldim. Ruyamda evinde kaldigim arkadasim burcu vardi. Sabah olmustu burcu yatagimin basinda beni uyandirdi ranzanin ustune cikti dusuyor gibi oldu tuttum yere dustuk birlikte yerdeyken alt ranzada burcunun aynisi vardi ama kucagimdada burcu vardi ve uyandigimi sanip tekrar burcu beni uyandiriyordu ruyayi tekrar tekrar ruya icinde ruya olarak uc defa gordum bu nedemek oluyor?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir kişiyi iki tane görmek.. Astral bedeni sizin yanınıza gelmiş olabilir ki bu durumda gerçekten de onu gördüğünüz yerde yani alt ranzada uyuyor olması lazım. Siz de astral bedeninizle maddi bedeninizden ayrılmışsınızdır ve aynı mekanda farklı boyutta onunla bir araya gelmişsinizdir. Rüya içindeki rüyalar bazen alt bilinçle ilgili olurlar. Alt bilinç, ortak bilince bağlıdır. Bu durumda aynı rüyanın içinde ikinizde yer almışsınızdır. Bilinçler arası geçişi, rüya içinde uyanmak olarak algılarsınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA