Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİR İSİM DUYMAK

26.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ada güneş
Rüyazmda kuzenimi ve babamı gördüm ikisiylede Normal hayatta kanlı bıçaklıyız konuşmuyoruz babamla aynı evde bile yaşamıyorum kuzenimle herzamanki gibi tartışıyorduk ve babam onu savunuyordu ben başarıyordum ağlıyordum sonra bana aniden iyi davranmaya başladı bende bana inandığını sanıp arabaya bindim sonra sema diye birini aradı(ismin bilinç altımın bir oyunu olabiliceğini düşündüm ama hiç sema diye bir tanıdığım yok) arabaya binince korkm idam evine gitmiyoruz dedi sonrasını hatırlamıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ağladığınız bölüme kadar olan rüyanız bilinçaltınızın ürünü. Bu rüyayı sadece ağlamak için görmüşsünüz. Arama bölümüne ağlamak yazarak çıkan yorumlarımı okursanız daha iyi anlayacaksınız. Sema isimli birinden ya da bu ismin temsil ettiği bir durumdan haberler alabilirsiniz. Bu isimdeki tanıdıklarınızın size ne ifade ettiğini düşünün. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA