Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİR İLİŞKİNİN AÇIĞA ÇIKMASI

06.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen İsimsiz
Merhabalar. Rüyamda tanıdığım bir beyle cinsi münasebette bulunmuşumgerçekte yaşanmadı ama aramızda yoğun duygular vardı bir dönem şu an görüşmüyoruz sevgilisi var ama ben hala hoşlanıyorum. Bu bey bizim ilişkilerimizi videoya çekmiş ve bu görüntüleri çakmakların içine saklamış. Kuzenim bu çakmakları bulup bana getirmişti. Ben de sinir krizlerine girdim tabi görünce. 29 tane renkli çakmak verdi bana al bunları kır at diye. Rüyanın anlamı nedir?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu duyguların açığa çıkmasını bile istemiyorsunuz sanırım. Saklıyorsunuz içinizde. Cinsel münasebet ise sizin zihninizde var. Yani onunla birlikte olmayı düşlemiş olmalısınız. Yalnız size 29 adet çakmak verilmesi bu konu ile ilgili bazı olayların bu tarihlerde yaşanabileceğini söylüyor. Ancak kötü bir şey olmayacak. Çakmaklar akla gelen fikirleri temsil eder. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA