Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİR GÜÇ TARAFINDAN FELÇ EDİLMEK

25.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen cahilperin
Rüyamda felç olduğumu gördüm sanki başımdan başlayıp vücudumdan aşağı doğru birden felç oluyordum sanki bir güç bana bunu yapıyordu. Felç olurken başımdan ağız kısmıma geldiğimde ben konuşamamaya başladım sonra tüm vücudum hareketsiz kaldı ve ben ölmüş gibi hissettim belki de ölüm anımı gördüm. Daha sonra her şey rüyaymış ve ben anneme anne ben rüyamda felç olduğumu gördüm diye anlatıyorum ama uyandım meğer rüya içinde rüya görüyormuşum uyandım ve anneme gerçekten anlattım ne gördüğümü.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gördüğünüz bir karabasan. Karabasan sırasında beynimiz bir korku nedeniyle uzuvların kilitlenmesine neden oluyor. Adeta felç hissi ve bazen de ses çıkartamama, korkunun ifade edilememesi durumu gelişiyor. Nedeni tam olarak bilinmese de genellikle rüyaya korku eşlik ettiğinden olaya korkunun neden olduğu düşünülüyor. Bedeninizi kullanamama hissi size ölümü hatırlatmış. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA