Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİR EVİ GÖRMEK

14.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen algos
Rüyamda ölen teyzemin evinde çocuklarının, kocasının ve onun yeni karısının olduğumu gördüm, orada yaşıyorlardı ve ben o kadının orada olduğunu görünce çok şaşırdım. mobilyalara baktığımda her şeyin aynı olduğunu gördüm. kuzenim bana üvey annesiyle babasının birlikte uyuduklarını söylüyor ben de şaşırıyorum böylesine teyzemi kıskanan bir kadın nasıl onun yatağında uyuyabilir diye ve yatak odasına gidiyorum. ben yatak odasına girdiğimde babasının tek olduğunu görüyorum. yatağa uzanmış tavana bakı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Muhtemelen bu bir bilinçaltı rüyası. Eğer teyzeniz yeni vefat ettiyse ve bu kadının varlığından haberdar ise bu rüya aslında onun hayalleri olabilir. Biz geceleri astral seyahat yaparak ara boyuta, yeni ölenlerin bulunduğu bölgeye geçeriz. Bu bölgedeyken de tanıdığımız ölüler bizi mıknatıs gibi çekeler. Onların hayallerinin içinden geçeriz. Eğer teyzeniz vefat edeli iki yıldan az olduysa arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı tavsiye ederim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA