Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİR EVDE KÖTÜ OLAYLAR YAŞAMAK

20.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rumeysa K
Rüyamda aradaki seyrettik farklı şekilde aynı evde olaylar görüyorum. O eve daha önce girmişliğim yok yani o evle hiç bağlantım yok ama rüyamda eve giriyorum ve kötü şeyler yaşıyorum, iftira olsun tartışma olsun. Bunlar tanımadığım insanlar tarafından oluyor. Ev genelde boş okuyor kimse yaşamıyor ama kullanılmayan üstü kapatılmış yada yığılmış eşyalar oluyor. O evin yerini biliyorum ama dediğim gibi hiç gitmedim. Tabir Edebilirseniz sevinirim. Teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Biz aynı mekanda farklı boyutlarda yaşayabilen varlıklarız. Ancak bedene hapsedildiğimizde sadece bu maddi alemi tanırız. Oysa ki rüyalarda maddi bedeni kısmi şekilde terk ederek astral boyutta diğer alemlere ulaşırız. O eve sürekli gidiyor ve diğer boyutta, o evde bazı konulara tanık oluyorsunuz sanırım. Bunun nedenini bilemem. Daha önceki yaşamınızda bir hesaplaşmanın sürüyor olması muhtemeldir. Bazen hesaplaşmadan biten yaşamlar bizi sürekli aynı bölgeye çeker. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA