Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİR ERKEĞİ SAĞ YANINDA GÖRMEK

08.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Melek
Merhaba.Ben rüyamda bir kızla yurtdışındayız.çok güzel manzaraları var. Bizim yanımızda yaşlı bir adam da var.saçları sakalı beyazlaşmış.O bize yardımcı oluyor şehiri tanımamız için.Ama sonra polisler gelip onu götürüyorlar. Bu zaman babam nerdense çıkıyor ve bana soruyor ki, kızım ne yapacaksınız şimdi tek başına? Benim de sağ tarafımda bir güzel erkek duruyor.Ve babama diyorum ki,bir erkek var yanımda.Ama onu tanımıyorum.sonra o erkek yüzüyle yüzüme dokunuyor. Çok teşekkür ederim saygılar.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sağ taraf manevi yönleri temsil eder. Hayatın duygu ile ilgili kısmı bu tarafın faaliyet alanındadır. Bu rüya yeni bir çevreye katılacağınızı ve orada sizin duygusal tarafınızı tamamlayacak yeni bir ile tanışacağınızı haber veriyor. Başka bir açıdan bu rüya yeni çevrelerin size duygusal tatmin getireceğini söylüyor da olabilir. Her iki durumda da ruhsal rehberleriniz sizin yolunuzu açacak, size yol gösterip kılavuzluk edecekler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA