Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİNANIN YIKILMASI

01.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sarı (Bölüm1)
Merhaba eşim rüyasında avukat olan halasının oğlunu görüyor koşuyormuş ve şaşkınmış. Babası normalde memleketinde fakat babasını görmüş,birlikte koşuştururlarken Babasının üzerine toprak kaymasıyla beraber bir şeyler düşmüş ve bir anda yok olmuş gözden.ben de bugün rüyamda eşimin babasını gördüm kızımın öğretmenini arayarak kızmış, azarlamış.Eşime baban neden karışıyor ki diyorum bir yandan da odayı toplamaya devam ediyorum.O sırada elimden ayran akıyor ellerimi açık şekilde masaya koymuş vaziyetteyim ve altından ayran akıyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kuzeninden haberler alabilir eşiniz ve eşinden çok babasını üzern bir haber alacaksınız. Mesela hala ile ilgili bir sorun olabilir. Bir vefat ya da kaza haberi alabilirsiniz. Siz eski kızgınlıkları unutacak ve biraz da acıyacaksınız sanırım. Eşiniz sie telaşlanacak. Ellerinizden akan ayran lar yüreğinizin soğuyacağını söylüyor. Sanki hak yerini buldu diyeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA