Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİNANIN YIKILMASI

07.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen DRY1925
Oğlum sokakta ben eşim ve kızım evdeyizOğlum telefonda karşı apartmanın yıkılacağını söylüyor bina sallanıyor oğluma uzaklaşmasını söylüyoruzBina çökerken evimizedoğru düşecek diye korkuyoruzOnun sarsıntısı ile balkon camı çerçevesi ile üzerimize düşerken tutuyorumdiğer elimdeki bir karton yumurta elimde yok ama kırıldıklarını da görmüyorum Enüst katta olan evimizin bizden aşağısı hasar görüyor istediğim eve taşınabiliz diye seviniyorum toplu paramızı ve giysi alıp evden çıkmaya karar veriyoruz
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bazı hedefler yıkılacak ama bunlar sizin hedefleriniz olmaktan çok başkasının olan ve mecburiyetler nedeniyle kabullendiğiniz durumlar. Önceden çok konuşmuşsunuz bu konu üzerinde, son zamanlarda söylenmeyi bırakmışsınız. Yıkılan hedefler işinize gelecek kısacası. Böylece ailecek hayatınız sizin istediğiniz gibi olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA