Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİNANIN YIKILMASI

17.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rüyaperest
Bi dükkandayım girip çıkıp kupa bardaklara bakıyorum biri bana çıkmam gerektiğini söylüyor sonunda çıkıyorum dışarı.bina topraktan ve çok eskimiş sallanıyor ve yıkılıyor annem de Yanımda Parçalar Üzerimize geliyor fakat bişe olmadı bize. Bi anne ve 3 bebeği Göçük Altında kalmış bebekler ölmüş ben anneyle konuşuom elimde lalem kağıt yaşlarını falan yazıom bebeklerin sonra kadını telfla arıom başka biri müsait olmadığını sölüo ben çok üzüldüğümü sölicektim sölerken Ağladım kendimi tutamayıp
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Bir hedefinizden ya da amacınızdan vazgeçmek zorunda kalacaksınız. Başkalarının benzer bir durumdan çok zarar ettiğini öğrenebilirsiniz. Ve kar, zarar hesabı yapacaksınız kendi kendinize. Çok ağladıysanız rüyayı ağlamak için görmüş olabilirsiniz. Bu durumda arama bölümüne ağlamak yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı tavsiye edeceğim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA