Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİNANIN TERS TARAFA YAPILMASI

05.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kadir26
Merhabalar babaanemler kalma arsa vardı gercekte bu arsa vardı satıldı ruyamda ise buraya bina yapıldıgını ögreniyorum sırf görmek için gidiyorum saha sonra oraya vardığımda düz tek katlı bir bina görüyorum diyorumki bu nasıl bina daha sonra içeri giriyorum birden binanın yukarı katlara doğru değil aşşağıa bodrum katlarıgibi yapıldıgını görüyorum hatta en dibte çok geniş bir alan vardı hemde dibe doğru bayağı yüksekti sanki binayı ters çevirmişlerdi yukarı değilde dibe doğru hayırlar olsun ...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Binanın ters tarafa yapılması.. Binalar sizin hedeflerinizi temsil eder. Aileden kalma arsaya yapılan bir bina çocukluk hayalleri, hedefleridir. Bunlar size gerçekleşmemiş gibi gelecek ama hayat aslında sizi çok istediğiniz bir noktaya doğru götürüyor. Bunu yeni anlayacaksınız. Şöyle düşüneceksiniz; yıllardır yaşadıklarım aslında beni hayallerime taşımak için gereken süreçmiş ama ben farkında değilmişim. Ters binalar önce sonucun sonra hazzın geleceğini anlatır bize. Bir mesleğe sahip olursunuz ama bu mesleğin sizi yıllardır süregelen yurt dışında yaşamak hayaline kavuşturacağını olay gerçekleştiğinde anlarsınız mesela. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA