Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİNADA SIKIŞMAK

14.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen mişa
Büyük ihtişamlı ve tarihi bir binada yapılan bir eğlence vardı.aniden bina tam ortadan çatlamaya başladı insanlar dışarı çıkarken ben kapının tam aksi yönde birini aramaya çalışıyordum.büyük bir L şeklinde koridorda sıkıştım camlardan deniz gözüküyordu ama çıkmıyordum.o koridor dışında bina çökmüştü koridorun iki kapısıda kapkaranlıktı ama benim olduğum koridor apaydınlıktı ve bende denize bakarak orda bekliyordum.sizce bu rüyanın anlamı ne olabilir
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya işinizle, mesleğinizle ya da eğitiminizle ilgili ancak şu anki durumunuzu bilmediğim için net bir şey söyleyemiyorum. Büyük bir kaos, bir şirketin çöküşü ya da benzer bir şey sizin seçim yapmanıza neden olacak. Herkesten farklı davranırsanız çıkmaza düşeceksiniz. Bulunduğunuz konumdan uzun süre çıkamayacak olabilirsiniz; bu durum çok kötü olmasa da idealleriniz için çok büyük bir engel teşkil edecek. Bu bir uyarı rüyası; adım atarken dikkatli olun diyor size. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA