Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİLMEDİĞİN YABANCI DİLİ OKUYABİLMEK

19.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hisoka Amorou
Ben rüyadan çok size bir şey sormak istiyorum aynı rüya iki kez görülebilir mi ben gördüğüm rüyayı bi daha gördüğümde bunu ben böyle ysptım deyip öncekinden farklı yapmaya çalışıyorum bir de genelde ingilizce ve bazı marka,terim gibi şeyleri rğyamda okuyabiliyorum imkansız benle dalga mı geçiyon diyebilirsiniz ama durum böyle genelde rüyada olduğumu anlarım büyüdüğüm köyde eskiden oluota şimdi olmayan bir şey gördüğüm de genelde rüyalarım köyde geçer rüyada olduğumu anlıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyaları yönlendirmeye lucid rüya diyoruz. Rüyadan çok hayal aslında bunlar. Bilincin tam olarak devreden çıkmadığı hafif uyku halinde görülüyorlar ve tekrar edebiliyorlar. Çünkü onlar sizin bilinçaltınızın bir ürünü. Yabancı dili okuyabildiğiniz rüyalar farklı bir kategori. O zaman diğerinin tam aksine çok derin uyku halinde olmanız gerekir. Bu durumda ortak bilince bağlanabiliyoruz ya da geçmiş yaşamlarımızdaki bilgileri hatırlayabiliyoruz. Ruhun, öğrenilmişlikleri var ve bilincin alt katmanlarında duruyorlar. Eğer geçmiş yaşamınızda başka bir ülkede doğup büyüdüyseniz o ülkenin dili sizin alt bilincinizde kayıtlıdır. genelde köyde geçen rüyalar da eskiden bir köyde yaşamış olduğunuzun işareti olabilir. Her durumda, bu gördükleriniz haberci değildir. Diğer rüyanız korku içerikli ve çok eski. Sanırım o yaşlarda duyduklarınızdan ya da izlediklerinizden etkilenmişsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA