Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİLMEDİĞİMİZ MEKANLARA GİTMEK

27.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Karamsar
Slm,çevremde beni seven birisi var.rüyamda onunla ilişkiye başlamıştım ve evlerine gitmiştim ailesiyle oturuyorduk.babası çok mutlu şekilde nüfus cuzdanımı istiyordu.rüyada koltuklarına aşırı dikkat ediyordum.beni seven kişi yanıma geliyordu çok güzel beyaz bişey giymişti bense pijamalıydım.sarılarak oturduk sonra ben birden uyandım ama rüyamda koltuklara aşırı dikkat etmem garibime gitti.rüyadan üç gün sonra ilk kez evlerine gittim ve rüyamdaki koltukları gerçek hayatta gördüm bu ne demektir ?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Uyku esnasında bilmediğimiz mekanlara astral seyahat yapar ve inceleriz. Çoğu kez bunu rüya zannederiz bazen de hiç hatırlamayız. Ancak sonradan görülen rüyalarda bu mekanı rüyanın geçtiği mekan olarak görebiliriz. Siz daha önce bu kişinin evine gitmişsiniz. Bu demektir ki onun yaşamını merak etmişsiniz. Sizden nüfus istemeleri sizi gelin almak istediklerini haber veriyor. Onlara kimliğinizi verseydiniz evleneceksiniz derdim ama sanırım vermediniz.Bu kişi iyi biri, onunla evliliği gerçekten düşünebilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA