Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİLİNMEYEN ŞEHRE GİTMEK

21.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Özge
Rüyamda annemle beraberdim sonra bir anda uykuya daldım ve rüyanın içinde rüya gördüm .. Evimizin penceresine beyaz bir ışık girmişti annemle o ışığa doğru gittik ve bir şehrin içine girdim .. Çok büyük bir şehirdi herkese bu şehrin adı Ne diye soruyordum kimse cevap vermiyordu ve benden kaçıyordular .. Sonra büyük Ve etrafı teraslı bir ziyarete girdik annemle .. O ziyarete çıktığımız gibi tüm şehir ayaklarımızın altındaydı Dağlar vardı binalar vardı Ziyaretin etrafını döndükçe kuraklık başladı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ruhsal boyutta gördüğünüz şehirlerden yüzlercesi var. Aslında varlar ama hepsi hayal ürünü. Onlardan birine gitmiş olmalısınız. Rüya içindeki rüya alt bilince geçişin sembolü. Yani aslında önceden görüp bildiğiniz bir hayalin içine girmişsiniz diyebilirim. Rüyanın haberci bir niteliği yok. Ruhun geçmişi hatırlaması diyelim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA