Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA BİLGİ ALMAK

07.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen EMİNE ÇELİK
Sabah nmzı kıldıktan sonra dua ederken birden ölüm aklıma geldi oan dua ettim Allah'ım ruhumu din imanla almayı nasip et diye daha sonrasında uyuduğumda bir toplmdayım kadınlar toplanmıs bir hoca geliyor hocaların hocasıymıs yüzünü pek göremiyorum kalkıyor oradaki hrksi sırayla slm veriyor bana gelince bnm elimi sıkıca tutup bana kimsin kimlerdensin diyoben knsamıyorm sevgilimden bahsedip hani sen ondan bskasyla evlenmem diyrdn diyo ve seni o silahla öldürecek diyo biriki birşey daha söylüyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Genelde bu tür bilgiler doğru çıkar ama öldürmekten kasıt fiziki bir ölüm değildir. Sevgilinizle ayrı mısınız, bir başkası ile ilişkisi var mı yazsaydınız keşke. Bu rüya eğer ayrılırsanız ya da bu ilişkide sevgilinizi üzerseniz sizi başkası ile evlenerek cezalandırabileceğini söyleyen bir ifade var. Siz dikkatli olun ve bana yazarken kısaca durumunuzu da yazın bundan sonra. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA