Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA BİLGİ ALMAK

11.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ecetin
Merhaba ruyamda esimi masasında otururken görüyorum. Ben de yanında bekliyorum ve birsey söylemek istiyorum. O ise bana bakmıyor ve benden sonra gelen siyah takımli biri ile ilgileniyor.Adam bana bakıp diyor ki sen eşini uyaracaksin fakat o seni dinlemeyecek biz ne dersek o onu yapacak.Bizim konuşmamızi sadece ikimiz duyuyoruz. Eşim duymuyor.ama adam kötü biri.Rüyamin devamında ben birden bir yolda hızlıca yürüyorum. Arkamda bıktigim şeyler bırakmisim Bebek arabasi var önümde ve yolda araba kullanan yabancı bir adamla göz göze geldim. Adam Yanımdan geçip arkamdan gitti. Biraz sonra yürüyerek yanıma geldi ve kucagimda taşıdığım çocuğumu aldı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çok ilginç bir rüya; eşiniz kötülükten yana olacak çünkü şeytan aklını çelecek. Sonrasında kader sizi başka bir yola sürükleyecek. Keşke hayatınızı biraz bilseydim diye düşünüyorum. Çocuklarınız var mı mesela, kaç tane, kaç yaşındalar? Evliliğiniz iyi gidiyor mu? Rüyanın devamında herşeyi terk edip gitme var ama bu kısım bilinçaltınızdaki isteklerle ilgili olabilir mi bilmiyorum. Gerçekten de çocuklarınız yoksa alacağınız haberler ya da elde edeceğiniz sonuçları kendinize yük ederek kaderin size çizdiği yolda ilerleyeceksiniz demektir. Ve sonrasında kader sizin yüklerinizi siden alacak, akıllı birini çıkartacak karşınıza. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA