Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA BİLGİ ALMAK

22.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen elvan elvan
Rüyamda gökyüzünden bir sürü atlar indiğini gördüm ışıklar içinde yeryüzüne indiler ve atların üzerinde insanlar vardı ve ben çok korkmuştum.boş bir arazide sadece iki katlı bir ev vardı ve o evin içinde ailemle beraber korkuyorduk.bize zarar verirlermi diye.bide ayrıldığım erkek arkadaşımla ortak bir tanıdığımızı gördüm ısrarla bana ayrıldığım erkek arkadaşımın evine gitmemizi söylüyordu.ben de ısrarla ben gelmem diyordum.onu çok merak ediyorsan ara sor diyordum.yorumunuzu bekliyorm.teşekkürle
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sizin için iyi bir süreç başlıyor. Ailenizin ve sizin istekleriniz ilahi bir şekilde gerçekleşecek olabilir; ancak bu değişim sürecini en iyi şekilde değerlendirmek sizin elinizde, korkulara esir olmamanız ve değişiklikten korkmamanız lazım. Eski erkek arkadaşınız sıkıntıda olabilir, onun hakkında bilgi almaya çalışın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA