Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA BİLGİ ALMAK

01.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen drej
Uzun boylu masmavi gözlü üzerinde yeşil bir cübbe olan, sırtında kamburu olan bir zat gördüm. onu görünce ne kadar yakışıklı birisiymiş bu hoca dedim. sonra yanıma geldi sarıgını ve cübbesini çıkarmıştı. bana sen evlenmedn önce kimden ayrıldıysan onun ahını almışsın dedi. evinizde huzur varmı diye sordu, bende hayır dedim. sizin nikahınız düşmüş dedi. bu evde hiç namaz kılınmıyormu diye sordu bende sadece cumaya giderim dedim. eşine söyle namaz kılsın dedi. birden ALLAH diye uyanıp tekrar yattım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyalarda alınan bilgiler doğrudur ama semboller taşırlar. Anladığım kadarı ile bu zat sizde korku yarattı. Bu duygu rüyanın haberci özelliğini siler. Korku hissedilen rüyalar bilinçaltındaki korkuların yansımasıdır. Siz bazı şeylerden rahatsızsınız. Vicdani rahatsızlıklarınız size bu rüyayı gördürmüş. Siz ah aldığınızı düşünüyorsunuz zaten ve yeterince dini vecibelerinizi yerine getirmemekten rahatsızsınız ya da ilahi tapınmalarla üzerinizdeki ahtan kurtulacağınızı düşünüyorsunuz. Eğer bunlar doğru değilse gerçekten ah almışsınız demektir. Bundan kurtulmanın yolu eşinizin namaz kılması değildir. Bu ah size ait, kurtulması gereken sizsiniz. Kurtulmanın tek yolu ise sizde ahı kalan kişiden helallik istemektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA