Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA BİLGİ ALMAK

20.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sarı
Merhaba rüyamda bir erkek sesi bana üzerindeki nazardan kurtulman için annenin gözlerinin içine bakarak dört defa şu duayı oku sonrada ellerinle elektriği kalorifere doğru at dedi. Dediğini yaptım annemin gözleri çok siyah ve iriydi kendisi çirkindi. Dört kez gözlerinin içine bakarak dua okuduğumda inanılmaz güçlü bir enerji vücudumu sardı vücudum kasıldı ellerimi gördüm kalorifere doğru atmaya çalışırken enerjiyi uyandım. Biz şuan yazlık evdeyiz burada kalorifer yok. Çok teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Annenizin nazarı size dokunuyor anlaşılan. Denileni yapın; kalorifer bir iletken. Enerjiyi toprağa salmanız öğütlenmiş. Toprağa değen her hangibir demir parçası aynı işi görür. Anneniz yanınızdaysa ona belli etmeden size denileni yapmaya çalışın. Anneniz sadece bir sembol olabilir. Yakınınızda size nazarı dokunan başka biri olabilir. Annenize yakın kimseleri düşünün ya da onun temsil edebileceği insanları. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA