Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA BİLGİ ALMAK

16.10.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Pembegül
Slm;Bekar biriyim.Rüyamda tanıdığımız zihinsel engelli bir çocuğu görüyorum.Tam hatırlamıyorum ama galiba hamileymişimçocuğa soruyorum erkek olacak gibi sankisence ne olacak diyorumo da erkek diyor peki kızım olmayacak mı diyorum o da hayır der gibi kafa sallıyor.Peki başka çocuğum olmayacak mı diyorumtam hatırlamıyorum ama cevap vermiyor.Rüyada zihinsel engellilerden alınan bilgiler doğru çıkar mı?Kaderimde tek çocukmu var?Rüyamı yorumlayabilirmisiniz?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aldığımız bilgiler ilahi rehberlerimiz tarafındna bize, çeşitli suretlerde görünerek verilir. Gördüğünüz rüyada da böyle olmuş. Siz saf ve temiz kalpli olduğunu düşündüğünüz için size bilgi bu kişinin görüntüsü ile iletilmiş. Eğer bebek sahibi olmalka ilgili endişeleriniz yoksa bu rüya gerçek çıkacak demektir. Ancak ben tek çocuğunuz olacağını düşünmedim rüyayı dinleyince. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA