Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BİLEKLİK ALMAK

09.06.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen çiçek
Merhaba ruyamda büyük bir salonda universite hocam arkadaslarim vardi.arkadasimin birinin elinde tepsi vardi herkese bileklik dağıtiyordu bana da siyah ve kirmizi verdi.Al bu renkler seni temsil edenler dedi bende evet gercektn öyle dedim.guya o bileklikler benim enerjimmis.Bende o büyük salonda aydinlik bir yer görüp oraya geciyorum o aydinlik bana gelsin ve dahada kuvvetli olayim diye.parmagima gumus renk yüzükler taktilar.bir arkadasima da o kadar ugrastin ki sana burs verecekler dediler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İşinizle ya da eğitiminizle ilgili konularda resmi bir geçiş söz konusu. Bu durumu tutku ile istiyor olabilirsiniz; bu nedenle sevineceksiniz. Aydınlık yer kendinizi aydınlatacağınızı, enerjinizi yüksek tutacağınızı ve moral olarak yüksek seviyede olacağınızı haber veriyor. Gümüş yüzükler sorunsuz ve sevindirici kısmetleri temsil ederler. Güzel bir rüya görmüşsünüz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA