Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BIÇAKLANMAK

26.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Minoset01s
Rüyamda ailemin yaptıği bir olaydan bir sır saklamam gerektiğini o sır yüzünden üzüldüğümü bunu kimseye anlatamadığımı sonra bu sır yüzünden birini bıçakladığımı sonra da başka kişi tarafındanda bıçaklandığımı gördüm ve tabutum bir köprünün denize bakan kısmının tarafında en ucunda duruyordu benim tabutum yanında bir tabut daha vardı kimin olduğunu bilmiyordum ancak ben ölmemiştim öldü gösterilmiştim bunu rüyamdaki zaman dilimiyle bir kaç yıl sonra kendi tabutuma bakarken anladım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ailenizin içindeki konular nedeniyle birileri ile aranız bozulacak. Aranızda kan bağı olan insanlarla ilişkileriniz kopacak. Bir kısmını siz sileceksiniz, bir kısmı da sizi hayatından silip atacak. Herkes üzülecek, uzun ve derin yalnızlıklar süregelecek. Elbette ki bu bir uyarı rüyası; böyle olması gerekmez. Gelişecek olaylarda sağduyulu ve anlayışlı olmaya çalışın, empati kurun, kendinizi akrabalarınızın yerine koyun. Yıllar sonra pişman olmamak için baştan tedbirli, sabırlı ve akıllı olun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA