Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BEYAZLAR İÇİNDE OLMAK

06.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen BEYAZ
Güzel bir ortamdaydım ev olabilir beyaz renk hakimdi. Evin kaspısını kapattım ama diğer taraftan bir erkek zorlayarak kapıyı açtı karşılıklı oturduk. gözümün önünde bir tarih 08.08... ve bir telefon numarası belirdi. Bir hamamdayım her yer beyaz bu aralar beyzı çok fazla görüyorum hamamda yabancı olduğunu düşündüğüm bir erkek köşede bekliyor. Bana tüp bebek yapılacak beni hazırlamak için gönüllü o erkek dilimizi bilmiyoruz ama anlaşıyoruz o erkekte bembeyaz giymiş.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri En güzel renk beyazdır; aslında beyaz hiçliktir, su katılmamış olmayı, arınmayı temsil eder. Durumunuzu bilseydim rüyayı elbette daha net yorumlayacaktım. Evli misiniz? Bebek mi istiyorsunuz? Size bir tarih verilmiş ve bu çok net. Sekiz Ağustosu bir kenara not edin. Bir erkek sizin kapınızı zorlayacak, eğer evli değilseniz bu tarihte evlenebilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA