Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BEYAZ KÖPEĞİN ISIRMASI

04.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ayşe yılmaz
Rüyamda savaş çıkmış böyle uçaklar alçaktan alçağa tepemizden uçuyor.Her yer harabe olmuş. Bende oğlumu sırtıma alıp kaçmaya çalışıyorum. Tam o sırada bir tane köpek karşıma çıkıyor bana saldırıyor kuyruğundan tutup fırlatıyorum başka bir köpek kuşun kafasını koparıyor yiyor tam iş makinelerinin olduğu yerden geçerken beyaz bir köpek daha çıkıyor etrafta inekler olmasına rağmen bana saldırıyor kolumdan ısırıyor canım çok yanıyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir kaos olacak hayatınızda. Üstüste gelen sorunlar yaşanabilir. Köpekler başkalarının adamlarını temsil ediyor. Başkalarının hesabına çalışan insanlardan zarar görmemeye çalışacaksınız ve ailenizi de koruyacaksınız. Belki de şu anda böyle bir durumun içindesiniz. Ve hatta çok sevdiğiniz ve zararsız gördüğünüz insanların yıkımlarına şahit olacaksınız. Kuş bazen, içinizdeki sevgiyi temsil eder. Bu yapılanlar sevgi duygunuzu köreltebilir. Beyaz köpek, iyi niyetli görünen birini temsil ediyor. Çevrede o kadar zengin insanlar varken gelip size maddi zarar vermesi söz konusu olabilir. Aman dikkat edin, bu rüya bir uyarı rüyası. Dışarıdan müdahaleler çok canızı yakabilir, önlem almaya çalışın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA