Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BEYAZ KAPLAN GÖRMEK

04.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Beyazkaplan
Bir binanın yandığını gördüm. Oraya doğru yürümeye başladım. Ben gidene kadar yangın durdu ve bina komple yanmıştı ama dumanlar halen tütmekteydi. Bina bir saraya benziyordu. Saraylarda olduğu gibi camlar büyüktü. Camlar kırılmış içerisi komple yanmış simsiyahtı. İçeride bir beyaz kaplan yatıyordu. Onu görünce elimdeki silahla onu vurmak istedim yapamadım Bir ince sopa ile kaplan dışarı çıksın diye dürttüm kaplan dışarı çıktı ama camlar kırık olduğu için tekrar içeri girer diye dertlendim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Saray, büyük mevkiyi temsil eder. Demek ki yetkili br makamdan çirkin olaylar duyulacak ve bunlar çok ani gelişmeler olacak. Beyaz kaplan liderdir; kurumdaki lider, her türlü çirkin gelişmeye rağmen oradaki hükmünü devam ettirmeye çalışacak olmalı. Bu durum sizin iş yaşamınızla da ilgili olabilir ama elbette daha büyük yetkiler taşıyan merciileri de temsil ediyor olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA