Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BEYAZ KAĞIT ALMAK

28.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dede
Hocam merhaba, Annem dün rüyasında bir mağaza giriyor ve bayan kasiyere 50 lira borçlu olduğunu söylüyor, kasiyer bunun üzerine beyaz bir kağıda yazı yazıp anneme veriyor, annem kağıdı alıp çıkıyor. Daha sonra dışarıda aklına geliyor içeri girip 25 lira daha verecektiniz söz vermiştiniz diyor, kasiyerin yanındaki evet söz vermiştik diyor. bunun üzerine kasiyer yeni bir beyaz kağıda yazıyor bu şekilde uyanıyor. yorumlarınız için şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Beyaz kağıt almak.. Borç, verilen sözdür zaten, vaattir. Annenize vaadedilenlerin zamanı gelmiş. Ruhsal boyutta, hem vaat edenler hem de anneniz güzel bir zamanın geldiğini biliyorlar. Beyaz kağıtlar, her zaman iyi bir sayfayı, kaderdeki güzellikleri simgelerler. 50 ve yarısı, bir kısmetin büyük kısmını, u'ini simgeler. Eğer annenizin maddi bir beklentisi varsa, başkalarından fazlasını elde edecek demektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA