Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BEYAZ GİYMEK

02.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mavi (Bölüm 1)
Merhaba. Rüyamda, önü açık beyaz bir gömlek, içinde beyaz t-shirt ve altında da beyaz renk pantolon var. Ayağıma spor ayakkabı mı giysem, sandalet mi diye düşünüyorum. O esnada ismi Onur olan bir kuzenimi görüyorum. Ona bilgi yarışması gibi bir platformda sorular soruyorlar ve verdiği cevaplar beğenilmediği için ter döküyor. Yarışmacı olarak oturan güzel bir kadın görüyorum, o doğruları biliyor dış ticaret mezunu olması gerekir diyor. Sonra kuzenim ayağa kalkıp deniz kenarı bir yerde yalpalaya yalpalaya yürümeye başlıyor. Ben de arkasından yürüyorum ve onun, yürürken ne kadar çok yalpaladığını düşünüyorum. Açıklama olarak şunu söylemek isterim: Bir düşmanım, ek hesap açarak, oradan kitabımı karalamaya çalışıyor. Belki Onur ismiyle bir ilgisi vardır. Emeğime saldırıyor çünkü. Aklıma geldiği için belirteyim dedim, siz en doğru tabiri yaparsınız. Çok teşekkür ederim, emeğinize sağlık.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Size bir şey yapamaz çünkü tüm negatif enerjilerden arınmışsınız. Üzülmeyin boşuna. Kuzeniniz belki de onurunuzu simgeliyor. Bu konudaki şüpheleriniz, bilgi yoksunluğum mu var soruları sizin sendelemenize neden olmuş olmalı. Eğitiminizin yetersiz olduğunu düşünüyor olabilirsiniz mesela. Ama bunlar tamamen sizin kurgularınız. Dediğim gibi, size en ufak bir zarar veremez. Rahat olun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA