Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BENZİNİN BİTMESİ

15.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mümin
Rüyamda annemle köydeydik dayımın arabasını aldım annem hastaneye gitmek istiyorum dedi. Sonra dimdik yan yatmış bir yolun başında benzinimiz bitti. Azdı zaten yakıtımız benzinlik arıyoduk. Sonra etrafımıza kurban pazarı gibi bir şey kuruldu. Sadece küçük baş hayvanın satıldıgı. Bizim köyden bi uzman çavuş geldi yanıma motorunu ıstedim uzakta dedi. Küçük dayımı gördüm ve motorunu istedim, kuzenine verdim dedi. Sonra büyük kara kara adamlar bizim geldigimiz arabaya bakıyorlardı satılıkmı diye
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Benzinin bitmesi.. Annenizin sağlık sorunları nedeniyle zor zamanlar yaşayabilirsiniz. Çözüm yolları, biraz da maddi nedenlerle kapanmış. Karar vermekte zorlanacaksınız ve hatta bir karar vermeniz mümkün olmayacak. Bu durum geçsin diye adaklar adayabilirsiniz. Güvenilir ve sevdiğiniz insanlardan destek almakta zorlanacaksınız. Her zorluk gibi bu durum da geçici. Biraz sabır gerekiyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA