Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BENZER ŞEYLERİ YENİDEN GÖRMEK

12.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen deesoz
Merhaba, anlatacağım rüyamı bir kaç defa farklı yaşlarda gördüm.rüyamda üzerimde eski model ama temiz bir gelinlik var.dedemlerin evinin damındayım aşağıda kalabalık var benim düğünüm oluyor.beni istemediğim birisiyle evlendiriyorlar.ben de aşağı atlamak için çıkmışım dama, hıçkıra hıçkıra ağlıyorum. sonra dedem geliyor ve kızım yapma diyor. beni ikna etmeye çalışıyor.bu arada yaşım şuan 25, dedem ben 4 yaşımdayken vefat etti.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Mutlaka benzer bir sahneden çok etkilenmiş olmalısınız. Ne zaman ruhunuz negatif enerji yüklense bu rüyayı görüyor ve ağlıyorsunuzdur. Ağlamak ruhun koyu enerjilerini temizler ve insanı rahatlatır çünkü. Ben böyle bir olaya tanık olmadım diyorsunuz belki ama zihnin unuttuğunu bilinçaltı unutmuyor işte. Çok küçük yaşlarda izlediğiniz bir şey, birisinin anlattıkları ya da kulağınızla duyduklarınız sizde derin bir iz bırakmış, etkilenmişsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA