Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BELLİ BİR MEKANA GİTMEK

18.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Durunun Annesi(Bölüm1)
Rüyamda şişman bir bayan Beni Adile Sultan villasına götürüyor oraya gitmem lazımmışHiç gitmedimGökyüzündeyiz bir otelin üzerinden yere iniyoruz.Kızım orada elbisesini tutuyorum omuzundan ıslak.Yürümeye başlıyorum caddeler geçiyorum olun yoğunluğundan kaldırım kısmına geçemiyorum önümde koskoca bir kamyon var.Kamyon bir türlü ilerlemiyor ki biz sağ taraftan kaldırıma çıkabilelim.Adile Sultan villası ile ne kastediliyor internet üzerinden hayatını da araştırdım fakat anlayamadım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kızınız için, o bölgedeki bir yeri tercih edebilirsiniz. Ben de şimdi internetten baktım ve Kandilli'de olduğunu gördüm. O bölgedeki okulları bir araştırın isterseniz. Aslında rüya bir uyarıcı. Bu tercih sizi bir çıkmaza sokacak. Sorun oluşacak ve bir özel şirket nedeniyle sıkıntılı bir süreç yaşayacaksınız. Bir seçim yaparken bu rüyayı uyarıcı olarak göz önünde bulundurun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA