Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BEDENSİZLERLE UĞRAŞMAK

28.01.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Aylin Demir
Rüyamda yakın bir arkadaşımla bir evde oturuyorduk. Cinler tarafından bir koluma arkadaşımın adıyla "Naz kendine gel" yazmışlar diğer koluma cin ali şeklinde üzeri karalı bir erkek çizmişler.Dua okumaya çalışıyordum fakat okuyamadım en son 2 kırmızı göz görüp uyandım.Aynı gece bahsettiğim arkadaşımda rüyasında benimle birlikte bir evdeymiş ve kucağında erkek bebek varmış. Yürürken arkasından cinler tarafından çekildiğini görmüş ve o dua okumuş ben tekrarlamışım. Yorumlarsanız sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İki arkadaş oturup gizemli şeyler üzerine sohbetler ediyorsunuz belli ki. Belki de çok kötü bir şey yapıp ruh çağırıyorsunuzdur. Bedensiz varlıklar insanların korku enerjileri ile beslenirler. Siz onları andıkça, çağırdıkça size musallat olurlar, siz korktukça enerjinize bağlanırlar. Aman diyeyim, sakın böyle şeylerle uğraşmayın. Kendinizi korktucak her şeyden uzak durun, bu tip filmler bile izlemeyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA