Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BEDENSİZLERİN ETKİSİNDEN KURTULMAK

22.10.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen özge bağcı
Rüyamda evimizin kolidorundayım ben üç harfliler tarafından ele geçirilmişim.yanımda rahmetli annem var bembeyaz bir elbise üzerinde.önümüzde bir masa üzerinde yarım bardak su.elini o suya batırıp bana abdest aldırıyor dua okuyor.tabi ben ele geçirilmiş olduğum için ellerimi kollarımı rahat kullanamıyorum.ama annem abdest aldırdıkça kendime geliyor ve kurtuluyorum başka bir odaya gidiyorum annemde abdest almaya başlıyor.acaba bu rüya bir anlamı varmı çok etkilendim.(annem öleli 2 yıl oldu)
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Güzel bir rüya. Anneniz bu rüyada sadece bir sembol, ilahi rehberleriniz annenizin suretinde size görünerek güven yaratmak istemişler. Üzerinizde bir ağırlık olmalı, nedenini bilemem. Büyü de olabilir, bedensizlerin etkisi de olabilir, nazar da olabilir. Bu kötü etkilenmeden sizi kurtarmışlar, yakında kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Kabiliyetleriniz artacak, yapabilirliğiniz yüksek olacak ve kendine güveniniz geri gelecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA