Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BEDENİN YOK OLMASI

19.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yürüyenölü
Ölü olarak bir mağaradaydim bir sütuna tutunmuş halde, giderek bedeninin kollarımdan başlayarak çörüdüğünü ve toz olup havaya karıştı. Ondan sonra ruhum mağaranın derinliklerine doğru kaymaya başladı arkadaşım beni tuttu ama ben onun elini bıraktım ve kaymaya devam ettim dibe indigim zaman cennet ve cehennem kapısını gördüm bana cehenneme gideceğim söylendi. Cehenneme doğru yürüdüm kapı açıldı dışarı iki tane samimi arkadaşim ve iki tanede köpek çıktı biri küçük biri büyük.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bedenin yok olması.. Astral seyahat yapıp ara boyuta çıkmışsınız. Burası yeni ölenlerin ve çeşitli ruhani varlıkların bulunduğu bir alandır. Burada düşünceler anında tezahür ettiği için bir hayalden bir hayale atlamak, başkalarının hayallerinden geçmek, onlara doğru çekim yaşamak mümkündür. Siz, kısmi olarak bedeninizden ayrılarak bu ara boyuta çıkmışsınız. Burada ya bir başkasının hayallerinin içinde yer aldınız ya da şaşkınlık nedeniyle öldüğünüzü, inançlarınız nedeniyle cennet ve cehennemin kapılarına geldiğinizi zannetmişsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA