Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BEDENİN PARÇALANMASI

08.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tülin
Annem bir rüya görmüş. Ben ölmüşüm, beni tabutsuz taşıyıp eve getiriyorlar.Sonra yanımda 20 tane fln erkek bedenimden parça koparmaya başlamışlar.Annem napıyosunuz demiş?Alacaklarımız var demişler.Annem yapmayin demiHoca beni kefenliyor kafam açık şekilde fakat bu şekilde gömemem diyor, parçalarını topla gel diyor.Ben gözlerimi açıyorum anneme parçalarımı topla yardım et sadece sen yardım edebilirsin diyomuşum ağzımı oynatmadan. Annen bulmak için kendini paralamış ağlamış. O erkekleri bulamamış
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada bedenin parçalanması.. Bu bir bilinçaltı rüyası; neyse ki haberci değil. Ancak annenizin duygularını ortaya sermiş. Anneniz sizi koruyamadığını ya da koruyamayacağını düşünüyor. Bilinçaltında böyle bir korku ya da pişmanlık var. Çevrenizdeki erkeklere yem olmuşsunuz sanki, sizi harcamışlar. Sizin ruhunuzun ahirette ondan hesap soracağını düşünüyor. Karışık bir ruh hali içinde; korkular, pişmanlıklar ve yetersizlikler var. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA