Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BEDENDEN FİLİZLERİN ÇIKMASI

20.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hatice ercan
Merhabalar rüyamda küçük oğlumun göbeğinin alt taraflarında sivilceye benzer şeyler var onları sıkıp temizlerken göğsünün arasından patates filizleri çıktığını farkettim kendim asılıp koparmayı düşündüm içine baktığımda samana benzer birşey vardı derisinin altında endişe ettim doktora götürecektim belirtmek isterim oğlum 9 yaşında ve içgörüsü çok yüksektir dün akşam uzun bir konuşma yapmıştık gelecek hakkında ve rüyamın başka bir bölümünde uzakdoğuda bir gezideydim teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Oğlunuzun içgörüsü hakkında endişeleriniz var. Bir anne olarak, bu yeteneğin onu, ileride üzmesinden endişe ediyorsunuz. Göbek ve sivilce, soya çekimden kaynaklanan bir sıkıntının da varlığını haber veriyor. Ancak bu durum kalıcı bir şey değil. Oğlunuzun kalp çakrası açık, filizlenmenin nedeni o bölgeden aldığı enerjilerdir. Özel bir çocuk olmalı, kendini büyütüyor, enerjisi gün geçtikçe daha da güçlenecektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA