Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BEDENDEN ÇIKMAK

09.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mihrimah sultan
Gerçek hayatta yattığım yerde, kendimi yatıyor görüyorum.Yattığım yerden arka arkaya birkaç defa Fatiha suresini okuyorum. Her seferinde surenin tamamını okuyorum.Okurken kendimi sıkıntıda hissediyorum, sonra gerçek hayatta karşı koltukta yatan annemin yanına gidiyorum.Annem uyuyor.Ona,ölmedim burdayım gibi sözler söylüyorum. Annem ise bir türlü uyanıp beni duymuyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Uyku esnasında bedenimizden kısmı olarak ayrılarak gezinme eylemine astral seyahat diyoruz. Siz de astral seyahat yapıp evin içinde gezinmişsiniz. İçinizdeki sıkıntı esnasında bedenden çıkmış olmalısınız. Bedenin aşırı sıkıntısında, ağrılı durumlarda, bedensel ihtiyaçların şiddetlenmesi gibi hallerde, ruh çok daha kolay terkeder bedeni. Annenizin sizi duymaması normal çünkü doğal olarak onun duyabileceği bir ses çıkartamamışsınızdır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA