Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BEDENDEKİ MORLUKLAR

15.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen arya
Çocukluğuma dönmüştüm ama çocuk olduğumu ilk başta fark edemedim. Sol kolum ve sağ bacağımda yüzüm kadar doğum lekesi vardı ve bu lekeler özellikle sağ bacağımdaki kadifemsiydi. Tekrar bacağıma bakmak istediğimde leke kaybolmuş yerini güneş ışınına benzeyen küçük morluklara bırakmıştı. Bu arada bulunduğumuz ortam bembeyaz bir sahildi ve konuştuğum kişi babaannemdi. Sonrasında bu yer küçüldü ve çocuk olduğumu fark ettim. Görüntü küçüldü ve mor bir çemberin içine girdi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Geçmiş yaşamınızdan ruhunuzun üzerinde kalan etkilerle doğmuşsunuz. Her yaşam bizim için bir deneyimdir ama bazı yaşamlar ağır deneyimler taşır ve ruhu derinden törpüler. Sanırım bundan önceki yaşamınız böyle idi. Bu etkilerin getirilerini bu yaşamınıza taşımış olabilirsiniz, belki de bu nedenle zorluklar yaşadığınız küçükken. Ama şimdi artık bu yaraların etkilerinden kurtuluyorsunuz. Mor çember sizi arındırdıklarını haber veriyor. Bundan sonra daha rahat bir yaşamınız olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA