Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BEDDUA ETMEK

18.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen pearl whitetea
Rüyamda eski nişanlımın anne ve babası bize gelmişti.Üstlerinde siyah kıyafetler vardı.Annesi annem için laf saymaya başladı,bende cevap verdim.Sonra "yeteri kadar aşağı çektin beni" dedi sustu.Mutfağa gittim kadın bize 7-8 borcam beyaz sütlü tatlı getirmişti.Baktım anlam veremedim.İçeri geçtim kanepede oturuyordu ikiside.Adam bana bakamıyordu yan oturmuştu,zayıflamış ve bembeyaz kesilmişti.Kadınında saçları uzamıştı.İkisinede ağlamaklı ve içim yanarak bakıp beddua ettim.Hiçbir şey demediler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sonu bu şekilde bitmeseydi rüya habercidir, bu insanlar yaptıklarına çok pişmandır, arayı tatlıya bağlamaya çalışıyorlardır derdim ama sondaki beddua bu rüyanın bilinçaltınızdaki öfkenin ve isteklerin bir sonucu olduğunu gösteriyor. İçinizden bile olsa beddua etmeyin. Evren yansıma prensibi ile çalışır, onları affetmedikçe siz mutlu olmazsınız dahası başınız dertten kurtulmaz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA