Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BEDDUA ETMEK

14.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen DENİZ34
Ağabeyim netten alış veriş yapmış.Kutudan takma kirpik,yapıştırıcı, yeşil makas ve makasın yedek bıçakları vardı.Sonra tuvalete gidiyorum. Büyük tuvaletimi yapıyorum.Kız kardeşimden tuvalet kağıdı istiyorum. Bir türlü elinde ki peçeteyi vermiyor. Kızıyorum. ALLAH seni saraylar da yaşatsın ama yanlız yaşa diyorum. Gözümde de özellikle sol gözüm de takma kirpik den kalma yapıştırıcı var. Kirpikleri takıp çıkarmışım. Tuvalet temizliğini yapmadan çıkıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Neşeli günler var ama kardeşinizle gerginlikler yaşıyorsunuz nedense. Ona söylediğiniz kötü dualara dikkat edin, bu rüya bunun için bir uyarı. Evrene saldığınız enerjiler size geri döner. Beddualar gelip sahiplarini bulurlar. Sıkıntılarınız var ve bunları saklamıyorsunuz. Nazara karşı açık zamanlarda olabilirsiniz. Kendinizi korumaya alın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA