Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BEBEKLERİ KURTARMAK

11.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Wolcano
Rüyamda bir apartman boşluğu gibi bir yer en alt kattayız kadınlar var ellerini açmışlar yukarıdan düşen bebekleri tutmuşlar. Bir konuşma geçiyor 7 bebek atılmış. Kurtarılmışlar atanı görüyorum sanki kötü bir insan ve ya insan görünümlü kötü bir şey. Bebekler kurtarılmış Atan kişi olduğunu söyledikleri insana doğru giderek melekler senin peşinde diye kızıyorum. O da arkasını dönüp gidiyor. Sonra bir bebeği öptüğümü hatırlıyorum.n
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kötü niyetli biri ailelerin yaşam sevincini yok etmeye çalışıyor, kötü haberlerle onları etkileme uğraşında. Bu kişi bir topluluğu etkileyen biri olabilir, bir siyasetçi bile olabilir. Neyse ki hitap ettiği insanlar durumun farkında. Kendi sorunlarını kendileri hallediyorlar. Bunu duyduğunuzda ilahi düzene aykırı hareket ettiğini düşündüğünüz kişiyi uyarmak isteyeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA