Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BEBEK GÖRMEK

03.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Narinçiçek
Rüyamda dere ve yeşillik bulunan bir piknik alanındayım derenin içerisine ayaklarını sokmuş bir kaç bayan var ve kucaklarında beyaz kundakta sarılı bebekler var sonra etrafıma bakıyorum her yerde bayanlar var bizim aile ne kadar genişlemiş herkes evlenmiş ve genç yaştave aynı zamanda doğurmuş bebekleri var diyorum tüm bayanlar uçuk pembe-mavi ve beyaz elbiseli onlarında kucaklarında beyaz kundakta sarılı bebekler var.Ve tüm bebekli bayanları sayıyorum ve 13 tane kundaklı bebek çıkıyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sayının vade ile bir ilgisi olabilir ama başka türlü bir şeyi de simgeleyebilir. Ailenizdeki kadınlar olduklarına göre ailenin bir mal varlığının parasal değeri ya da numarası, etiketi olabilir mesela. Bu rüya ailecek sevineceğiniz bir olayı simgeliyor. Herkes kendi payına düşen mutluluktan nasiplenecek. Keşke durumunuzu ya da beklentinizi de kısaca yazsaydınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA