Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BEBEK GÖRMEK

05.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen mavi mavi
Merhaba,15 gun önce babam vefat etti.vefatının ertesi gunu ruyamda odaya giriyorum,bebek sesi duyuyorum.yatağın uzerinde kundaklanmış erkek bebek yatıyor.bu çocuk kundaklanmazdı,neden kundak yapilmış diyorum.annesi nereye gitti diye düşünüyorum.yakindan bakınca bebeğin yuzude sarilmış.nefes alıp vermesinden ağız kısmı açık yeşil renkti.tam kundağı acacakken yatağın üst tarafında daha küçük kız bebek pamuklar içerisinde ve gözlerinin ustüde pamukla kapatılmış.sadece bir kolu gozukuyordu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bebek görmek.. Rüya, babanızın vefatı ile ilgili değil ama babanızın ruhsal yolculuğu hakkında bilgi almak isterseniz arama bölümüne "yeni ölen" yazarak yorumlarımı okumanızı öneririm. Rüyanız yoldan çok müjdeli bir haber ya da sonuç elde edeceğinizi haber veriyor. Sanki bu haber bir süre önce meydana gelmiş ama siz daha yeni duyacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA